Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

SouTHboy

In Hope

0
Počet hlasov: 102

SouTHboy

In Hope

Hoci SouTHboy na vlnách Rádia_FM nie je úplne neznámym menom, doteraz bol na nich prezentovaný skôr ako Dj. Aj keď už má na konte viacero vydaných EPs a remixov, až týmto momentom ide SouTHboy, vlastným menom Branislav Koža, doslova so svojím menom na trh. „Aj v okruhu podporovateľov a followerov som už za tie roky pôsobenia vnímaný hlavne ako postava klubovej scény, éter rádia má však úplne iné kritériá. Preto bolo pre mňa zaujímavou výzvou vytvoriť niečo, čo bude prienikom toho najlepšieho z oboch svetov,“ vysvetľuje svoju motiváciu. Na harddisku má viacero vhodných skladieb, ako prvú sa nám rozhodol zaslať „In Hope“ s pozitívne ladeným vokálom, ktorý vyvažuje hudobnú melanchóliu, ktorá je pre jeho tvorbu typická. Či jeho predstava o „radio friendly tanečnej elektronike“ bude mať úspech, rozhodne priazeň poslucháčov.

Martin Mason x Maks

Paris prod. Tretina

0
Počet hlasov: 90

Martin Mason x Maks

Paris prod. Tretina

Dvaja mladí hudobníci a blízki priatelia Maks a Martin Mason v súčasnosti spolupracujú na spoločnom mixtape "Bocian". Maks v roku 2012 ako 16-ročný vydal mixtape Pár cigariet, pár metafor a zopár pív, Martin Mason v roku 2016 vydal EP Mirror. Pieseň "Paríž" je prvým vydaným singlom z projektu, na ktorom v súčasnosti spolupracujú. Bohémska oslava života, naplnená trpkou radosťou, prevádza poslucháča po nočnom Paríži. Umelci experimentujú s rapom, a tak sa na EP-čku stretáva "stará" a "nová" škola, aby splynuli do zaujímavého dialógu. Rovnako ako odlišné štýly dvoch raperov, doplňujú sa svojou odlišnosťou.

NOmin

Niečo za niečo ft. Paško

0
Počet hlasov: 67

NOmin

Niečo za niečo ft. Paško

NOmin, chalan ktorý sa denne venuje hudbe, hlavne rapu má v Námestove nahrávacie štúdio. Práve tu skladbu Niečo za niečo nahrali. Paško sa hudbe venuje len ako koníčku, občas si niečo napíše, nahrá a keď sa mu to páči, pustím to von.

Pull Up Unity

Vernosť ft Bashy B

6
Počet hlasov: 56

Pull Up Unity

Vernosť ft Bashy B

Kapela Pull Up Unity má nový album s názvom „Stále v hre“, ktorý vyšiel len nedávno. Žánrovo je veľmi špecifický, ale zároveň dostatočne pestrý, pretože základ tvorí aktuálne stále viac populárny štýl dancehall, no nechýba mu ani presah do iných hudobných žánrov ako je afrobeat, reggae či EDM. Hudobný prejav v slovenčine dopĺňa niekoľko spolupráci spevákov a speváčky z Česka, Slovenska ale i z Ruska. Aktuálne zloženie kapely Yanman, Junior Smile a DJ Herby funguje v česko-slovenskej spolupráci na osy Trenčín – Praha.

Gladia Moony

Black Sugar

1
Počet hlasov: 27

Gladia Moony

Black Sugar

Gladia Moony je elektronická synth-pop kapela z Bratislavy, ktorá vyrástla z pôvodného tria Núku v najnovšom zložení Alex Lukáčová (vocals), Adam Dekan (synths), Martin Kosorín (bass/synths), Martin Madro (drums). Základom ich tvorby je vízia futurizmu, objavovanie zvuku, možností, nových nástrojov/prístrojov a hudobných konceptov a to celé zaobalené do súčastného popového žánru. Od debutového EP ktoré chystajú na jeseň možno očakávať eklektický prienik elektroniky, mnohotvárny sound-design a precítený vokál v anglickom a materinskom jazyku, čo by mohlo potešiť nejedného open-minded poslucháča.

Mário Frank

Máme čas

0
Počet hlasov: 15

Mário Frank

Máme čas

Mário Frank pochádza z Nového Mesta nad Váhom. Nerád škatuľkuje svoju hudbu, ale najviac sa vraj približuje grungeu, rapu a miestami v nej nájdete aj zopár jazzových postupov. “Vyskytol som sa v kapelách naprieč žánrami na rôznych postoch, až ma chytilo hranie na ulici, kde hrám na gitaru a používam looper ako one man band,” približuje svoje začiatky Mário. Skladbu “Máme čas”mu pomohli dotiahnuť jeho kamaráti Adrián Líška, Martin Majlo Štefánik, Juraj Lehuta a Peťo Zajaček, čo je podľa jeho slov záruka kvality.

Siun Project

Early Onset Midlife Crisis

0
Počet hlasov: 8

Siun Project

Early Onset Midlife Crisis

Siun Project vznikol, keď sa kamarátka kapely Sue, žijúca v Bruseli, rozhodla napísať niekoľko textov s charakterom osobných výpovedí. Texty boli veľmi zrelé na spracovanie a preto dostali hudobný šat. Za mikrofón sa postavila speváčka Niun s čistým prirodzeným altom a s veselým prejavom.

Dida

You And Me

0
Počet hlasov: 4

Dida

You And Me

Skladba “You and me”vznikla v prešovskom štúdiu. “Prvotný text s hatlaninou mi dal dohromady Martin Dancák - gitarista kapely Elevenhill. Je to trochu experiment z toho, čo sme už so zostavou Dida a jej hostia hrávali, no nikdy pred tým som netvorila v angličtine. Vznikla teda skladba “you and me”,” hovorí o príhlasenej piesni autorka Dida.

Luinas

WannaDance

0
Počet hlasov: 0

Luinas

WannaDance

Lukáš Skaloš má 20 rokov a hudbe sa venuje od malička. Okrem spevu hrá na gitaru, či klavír. Hudba ho baví a napĺňa. Verí, že raz bude poznať viac ľudí a že hudbou bude môcť žiť naplno. Tvorí, alebo chce tvoriť niečo menej typické pre Slovensko, a to je reggaeton, dancehall.

design by konkurencia

Momentálne bohužiaľ nie je možné hlasovať cez Facebook účet, preto na tento účel využívajte účet Google. Na vyriešení problému pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.