Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Devachan

Staviteľ

3
Počet hlasov: 93

Devachan

Staviteľ

Kapela Devachan hrá melodický swing punk s prvkami jazzu a rocku. Pesničkám okrem energie nechýba ani dávka humoru. Tvoria ich členovia Erik Neos Draveli (gitara, spev), Bibi Kejt (bass gitara), Melon Lp (bicie) a Ka Jo (klávesy).

Deklan

Hrdinovia dnešnej doby

2
Počet hlasov: 75

Deklan

Hrdinovia dnešnej doby

Deklan je autor z Prešova, ktorý sa začal naplno venovať tvorbe v roku 2019. Spolu so spevom ho baví aj video, kde ku každej svojej skladbe režíruje aj videoklipy. Hudba a umenie je jeho vášňou spolu s tancom. Vo veku 29 rokov si myslí, že nie je nikdy neskoro začať sa prejavovať, a tak sa spolu s DJ-om Ste dali naplno do práce, čo za krátky čas publikum ohodnotilo dobrými odozvami.

Martin Bohem

Vášne

2
Počet hlasov: 63

Martin Bohem

Vášne

DRUHÁ ŠANCA. Martin Bohem je pesničkár, gitarista, moderátor a spevák – skrátka všetko, čo profesia hudobníka k svojmu fungovaniu potrebuje. Má za sebou viacero úspešných súťaží ako napríklad Superstar Nitrianskych univerzít, Žitavská kotva alebo Strunobranie. V minulosti sa mu podarilo do Demovnice dostať s inou skladbou, v tabuľke sa udržal tri týždne. Aktuálne do nej nasadzuje svoju najnovšiu nahranú skladbu Vášne. Ide o pieseň o momente, kedy si človek už nedokáže ďalej držať fasádu a pocity na uzde, o okamihu, kedy nad ním zvíťazia emócie a on sa už jednoducho nedokáže ovládať.

Vidoq's Criminal Record

Vorvaň

0
Počet hlasov: 54

Vidoq's Criminal Record

Vorvaň

Hudobný štýl kapely Vidoq's Criminal Record by sa mohol radiť k alternatívnemu rocku. Jej ambíciou je zabaviť a občas aj primäť textami k zamysleniu sa nad aktuálnymi problémami súčasného sveta. Kapela aktívne koncertuje od roku 2012 a na vystúpeniach znejú piesne s nádychom tvrdého rocku a poprocku cez punk až po folkrock. Momentálne hrá v šesťčlennej zostave.

K.A.L.A.H.A.R.I.

Drevený poník

0
Počet hlasov: 42

K.A.L.A.H.A.R.I.

Drevený poník

Skupina KALAHARI hrá v súčasnej zostave asi dva roky. Všetky skladby, ktoré hrá, sú vlastnou tvorbou, vrátane textov. Štýlovo ich možno zaradiť do punk-rock, pop-rock, alternatívy. Toto leto sa im podarilo nahrať pár vecí aj v štúdiu.

Daniel Handák

Runaway

0
Počet hlasov: 38

Daniel Handák

Runaway

Daniel sa hudbe venuje od mala. Pôsobil vo viacerých kapelách ako bubeník, no vždy sa popri tom venoval aj spievaniu a skladaniu vlastných piesní. Momentálne sa venuje full-time vizuálnemu umeniu, avšak jeho ambíciou je spájať tieto dva svety, či už formou animácie alebo videoklipov. Keďže je dosť často na cestách, pokúša sa k hudbe pristupovať trochu minimalistickejšie, či už nahrávacím vybavením alebo samotnou kompozíciou skladieb.

VegasTheory

Inventions

0
Počet hlasov: 31

VegasTheory

Inventions

Päťčlenná kapela VegasTheory pochádza zo Žitného ostrova a tvorí vlastnú hudbu v anglickom jazyku, ktorá sa však ťažko definuje. Skupina ju sama charakterizuje ako mnohostranná. Žáner, v ktorom sa nesú jej skladby, je elektro-dance music s prvkami ďalších žánrov. Celá kapela hrá naživo, jediným neživým nástrojom sú samplery. V skladbe Inventions sa opakujú elektro beaty kombinované s prvkami metalu, a vyjadruje mechanickosť a monotónnosť súčasnej doby, kde text zároveň ponúka možnosti na slobodnejší život.

St. Catherine

Ako ten človek vedel, že tu budem

0
Počet hlasov: 16

St. Catherine

Ako ten človek vedel, že tu budem

Kapela St. Catherine pochádza z okresu Prievidza. Jej členmi sú Tóno Mello (spev), Róbert Gatial (gitara), Braňo Homola (basa), Ivan Gatial (bicie) a hostia Juraj (klávesy) a Martin (flauta).

žán valžán

Bazálne gangliá

0
Počet hlasov: 11

žán valžán

Bazálne gangliá

žán valžán je interpret, ktorý pôsobí vo viacerých zoskupeniach ako spevák, gitarista či klávesák, ale po nejakom čase a dlhšom uvažovaní sa rozhodol, že nahrá svoje vlastné pesničky. Svoje hudobné nápady tvorí a nahráva už dlhšiu dobu v Petržalke. Skladba s názvom Bazálne gangliá zachytáva jeho momentálne pocity a nadväzuje na skôr zverejnený cover od Františka Krištofa Veselého - Prečo tak pozde krásna pani, ktorý bol ladený v lofi hip-hop šate. Viacero povzbudivých komentárov ho primälo k tomu, aby nahral svoje piesne, inšpirujúc sa primárne slovenskou populárnou piesňou od jej prvopočiatkov, či už to je spomínaný F. K. Veselý, V. Racková alebo Gabriela Hermélyová, ale aj slovenská hudba novšieho dáta, ako sú napr. legendárne Prúdy, Dežo Ursiny, až po najnovšie hudobné telesá ako Billy Barman, Raptor Koch či Katarína Máliková. V súčasnosti sa žán valžán naplno venuje svojmu psovi a pomedzi to aj nahrávaniu svojho prvého albumu, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta do konca tohto roka.

Milson

Je to v nás

0
Počet hlasov: 6

Milson

Je to v nás

Milson je mladý, 16-ročný chalan, ktorý pochádza z Trenčína a robí rap.

design by konkurencia