Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Petra Bači Band

Blindness

2
Počet hlasov: 108

Petra Bači Band

Blindness

Petra Bači Band sú jedna žena a štyria chlapi. Ona to napíše a vymyslí, oni to domyslia a zahrajú. Kapela, ktorá spája päť diametrálne rozličných muzikantských ciest. A teda kapela rôznych hudobných štýlov a plná nezhôd, ktorá má rada synchronizáciu v rozmanitosti, nápad a demokraciu. V tvorbe Petra Bači Band sa často objavujú hravé a divadelné prvky, ktoré tak prinášajú nadhľad, iróniu, humor do textov, ktoré pozorujú jednotlivca, ale aj okolitú spoločnosť v každodenných situáciách.

LIIA

Lies

0
Počet hlasov: 84

LIIA

Lies

Skladateľka a speváčka LIIA (Lívia Juríčková), rodáčka z Nitry, popri práci a mamičkovaní hľadá svojimi piesňami, ktoré čerpajú zo života, cestu k srdciam širšieho publika. Lies je jej nová pieseň, ktorú vytvorila v spolupráci s bratislavským hudobníkom Petrom Bútorom. Na začiatku tohto roka si LIIA splnila celoživotný sen a na vlastné náklady vydala album pod vymysleným menom, keďže vydavateľstvo nemá. Dúfa, že skladba Lies zahrá na správne struny publika.

K.A.L.A.H.A.R.I.

Drevený poník

0
Počet hlasov: 61

K.A.L.A.H.A.R.I.

Drevený poník

Skupina KALAHARI hrá v súčasnej zostave asi dva roky. Všetky skladby, ktoré hrá, sú vlastnou tvorbou, vrátane textov. Štýlovo ich možno zaradiť do punk-rock, pop-rock, alternatívy. Toto leto sa im podarilo nahrať pár vecí aj v štúdiu.

Vidoq's Criminal Record

Vorvaň

0
Počet hlasov: 57

Vidoq's Criminal Record

Vorvaň

Hudobný štýl kapely Vidoq's Criminal Record by sa mohol radiť k alternatívnemu rocku. Jej ambíciou je zabaviť a občas aj primäť textami k zamysleniu sa nad aktuálnymi problémami súčasného sveta. Kapela aktívne koncertuje od roku 2012 a na vystúpeniach znejú piesne s nádychom tvrdého rocku a poprocku cez punk až po folkrock. Momentálne hrá v šesťčlennej zostave.

ViK

Kúzelník

1
Počet hlasov: 50

ViK

Kúzelník

Viktor pochádza z Banskej Bystrice, hudbu aj texty si skladá sám a žánrovo by ich definoval ako pop rock, no jeho najnovšia tvorba zasahuje aj do trapu. Kúzelník je skladba, ktorú vnímam ako premiérovú, pretože sa najviac približuje jeho vízií o hudobnej tvorbe. Na koncertoch ho sprevádzajú Danny Izrael (gitara) a Miro Spevák (bicie).

Daniel Sárkány

Posielam energiu

3
Počet hlasov: 36

Daniel Sárkány

Posielam energiu

Daniel Sárkány sa už v Demovnici v minulosti predstavil, teraz prináša novinku, jeho prvé hudobné dielo v slovenčine. Nenáročný zrozumiteľný text vystihne to, čo potrebujete, ak je zásoba vašich síl na dne. Daniel prednedávnom vydal album s názvom The Key, ktorý má inšpirovať, ak sa zamýšľate nad zmyslom života.

Devachan

Staviteľ

0
Počet hlasov: 35

Devachan

Staviteľ

Kapela Devachan hrá melodický swing punk s prvkami jazzu a rocku. Pesničkám okrem energie nechýba ani dávka humoru. Tvoria ich členovia Erik Neos Draveli (gitara, spev), Bibi Kejt (bass gitara), Melon Lp (bicie) a Ka Jo (klávesy).

Branisi

Magnetic Heart

3
Počet hlasov: 29

Branisi

Magnetic Heart

Branisi je osobný projekt Branislava Baláža. Vznikol v roku 2018, no plnej realizácie sa dočkal v roku 2020, počas ktorého vydal dve EP, to druhé koncom októbra. Žánrovo ide o inštrumentálnu gitarovú hudbu s prvkami alternative a punk rocku. V skladbách najviac vynikajú dynamika, dôraz na melódiu a netradičné štruktúry.

Fiťo x Jake

My sme out

0
Počet hlasov: 26

Fiťo x Jake

My sme out

Fiťo x Jake patrí pod label s názvom Lebo Viem, ktorý tvorí prevažne rap a trap. Hudbu robia s láskou a všetkým, čo ich v živote sprevádza, a stále naberajú viac a viac skúseností, čo sa týka postprodukcie hudby a aj samotného rapu.

Essenvi

The Single Malt Club

0
Počet hlasov: 2

Essenvi

The Single Malt Club

Vlado pochádza z Prešova, no po absolvovaní štúdia na gymnáziu odišiel na vysokú školu do Ameriky, kde vyštudoval matematiku a počítačové vedy. Aj keď sa hudbou neživí, jeho hudobná minulosť pozostáva z 12-tich rokov vzdelávania sa na ZUŠ a asi 23 rokov hrania na husliach. Hral rôzne žánre od klasickej hudby cez medzinárodný folklór a írske fidlikanie až po americký jazz. Husle už síce zavesil na klinec, ale produkcia hudby je pre Vlada niečo nezdravo návykové, a tak sa do nej minulý rok vrhol. Hoci je ešte len začiatočníkom, k produkcii sa snaží mať profesionálny prístup. To pre neho znamená, že to, čo sa nevie, sa treba naučiť, a to, čo sa dá vylepšiť, sa ma vylepšiť. Skladba The Single Malt Club je v jeho repertoári najnovšou, labužníkom istého medovo-zafarbeného nápoja škótskych bohov tento názov snáď ani netreba vysvetľovať.

design by konkurencia