Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Petra Bači Band

Blindness

1
Počet hlasov: 141

Petra Bači Band

Blindness

Petra Bači Band sú jedna žena a štyria chlapi. Ona to napíše a vymyslí, oni to domyslia a zahrajú. Kapela, ktorá spája päť diametrálne rozličných muzikantských ciest. A teda kapela rôznych hudobných štýlov a plná nezhôd, ktorá má rada synchronizáciu v rozmanitosti, nápad a demokraciu. V tvorbe Petra Bači Band sa často objavujú hravé a divadelné prvky, ktoré tak prinášajú nadhľad, iróniu, humor do textov, ktoré pozorujú jednotlivca, ale aj okolitú spoločnosť v každodenných situáciách.

Underdose

Fake Eyelashes

1
Počet hlasov: 138

Underdose

Fake Eyelashes

Symbióza relatívne rôznorodého hudobného cítenia štyroch členov skupiny je ovplyvnená či už temnotou Black Sabbath, melodickosťou Alice in Chains alebo ťažobou života. Nikdy neutíchajúca túžba sa hudobne vyjadriť, alebo len vyžiť – to je názov kapely Underdose z Nitry a Bratislavy.

LIIA

Lies

10
Počet hlasov: 60

LIIA

Lies

Skladateľka a speváčka LIIA (Lívia Juríčková), rodáčka z Nitry, popri práci a mamičkovaní hľadá svojimi piesňami, ktoré čerpajú zo života, cestu k srdciam širšieho publika. Lies je jej nová pieseň, ktorú vytvorila v spolupráci s bratislavským hudobníkom Petrom Bútorom. Na začiatku tohto roka si LIIA splnila celoživotný sen a na vlastné náklady vydala album pod vymysleným menom, keďže vydavateľstvo nemá. Dúfa, že skladba Lies zahrá na správne struny publika.

K.A.L.A.H.A.R.I.

Drevený poník

0
Počet hlasov: 59

K.A.L.A.H.A.R.I.

Drevený poník

Skupina KALAHARI hrá v súčasnej zostave asi dva roky. Všetky skladby, ktoré hrá, sú vlastnou tvorbou, vrátane textov. Štýlovo ich možno zaradiť do punk-rock, pop-rock, alternatívy. Toto leto sa im podarilo nahrať pár vecí aj v štúdiu.

Vidoq's Criminal Record

Vorvaň

0
Počet hlasov: 53

Vidoq's Criminal Record

Vorvaň

Hudobný štýl kapely Vidoq's Criminal Record by sa mohol radiť k alternatívnemu rocku. Jej ambíciou je zabaviť a občas aj primäť textami k zamysleniu sa nad aktuálnymi problémami súčasného sveta. Kapela aktívne koncertuje od roku 2012 a na vystúpeniach znejú piesne s nádychom tvrdého rocku a poprocku cez punk až po folkrock. Momentálne hrá v šesťčlennej zostave.

Devachan

Staviteľ

1
Počet hlasov: 45

Devachan

Staviteľ

Kapela Devachan hrá melodický swing punk s prvkami jazzu a rocku. Pesničkám okrem energie nechýba ani dávka humoru. Tvoria ich členovia Erik Neos Draveli (gitara, spev), Bibi Kejt (bass gitara), Melon Lp (bicie) a Ka Jo (klávesy).

Daniel Sárkány

Posielam energiu

3
Počet hlasov: 41

Daniel Sárkány

Posielam energiu

Daniel Sárkány sa už v Demovnici v minulosti predstavil, teraz prináša novinku, jeho prvé hudobné dielo v slovenčine. Nenáročný zrozumiteľný text vystihne to, čo potrebujete, ak je zásoba vašich síl na dne. Daniel prednedávnom vydal album s názvom The Key, ktorý má inšpirovať, ak sa zamýšľate nad zmyslom života.

ViK

Kúzelník

1
Počet hlasov: 35

ViK

Kúzelník

Viktor pochádza z Banskej Bystrice, hudbu aj texty si skladá sám a žánrovo by ich definoval ako pop rock, no jeho najnovšia tvorba zasahuje aj do trapu. Kúzelník je skladba, ktorú vnímam ako premiérovú, pretože sa najviac približuje jeho vízií o hudobnej tvorbe. Na koncertoch ho sprevádzajú Danny Izrael (gitara) a Miro Spevák (bicie).

Milson

Môj svet (prod. Koklev)

0
Počet hlasov: 20

Milson

Môj svet (prod. Koklev)

DRUHÁ ŠANCA. Milson pochádza z Trenčína, má 16 rokov a prihlásením skladby Môj svet pozdravuje nielen svojich fanúšikov, ale aj manažéra Metli Music.

Essenvi

The Single Malt Club

1
Počet hlasov: 5

Essenvi

The Single Malt Club

Vlado pochádza z Prešova, no po absolvovaní štúdia na gymnáziu odišiel na vysokú školu do Ameriky, kde vyštudoval matematiku a počítačové vedy. Aj keď sa hudbou neživí, jeho hudobná minulosť pozostáva z 12-tich rokov vzdelávania sa na ZUŠ a asi 23 rokov hrania na husliach. Hral rôzne žánre od klasickej hudby cez medzinárodný folklór a írske fidlikanie až po americký jazz. Husle už síce zavesil na klinec, ale produkcia hudby je pre Vlada niečo nezdravo návykové, a tak sa do nej minulý rok vrhol. Hoci je ešte len začiatočníkom, k produkcii sa snaží mať profesionálny prístup. To pre neho znamená, že to, čo sa nevie, sa treba naučiť, a to, čo sa dá vylepšiť, sa ma vylepšiť. Skladba The Single Malt Club je v jeho repertoári najnovšou, labužníkom istého medovo-zafarbeného nápoja škótskych bohov tento názov snáď ani netreba vysvetľovať.

design by konkurencia