Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Heidi

The Story

0
Počet hlasov: 127

Heidi

The Story

Som Heidi a hudbe sa venujem už odmalička, pomáha mi vyjadriť emócie už 15 rokov. Najbližšie mám ku klavíru. Ako samouk som sa naučila hrať na ukulele, gitalele a gitare. Počúvanie anglicko-hovoriacich interpretov ma priviedlo k vlastnej tvorbe. Popri štúdiu na klavíri sa venujem aj štúdiu spevu. Moja prvá skladba “The Story” vznikla pred tromi rokmi. Reprezentujem sa taktiež covermi na Instagrame.

monos

ink, pt.1

1
Počet hlasov: 100

monos

ink, pt.1

Volám sa Monika Štolcová a som študentkou autorského divadla a fyzického herectva na JAMU v Brne. Od mala sa venujem spevu, a už druhý rok slam poetry. S láskou k rapu a k experimentovaniu so žánrami a druhmi som 10. októbra 2021 vydala svoje debutové ep s názvom ink.

KATE EVANS

About Us

1
Počet hlasov: 47

KATE EVANS

About Us

KATE EVANS je hudobná skupina z Košíc. Žánrovo sa pohybujú na pomedzí folku a popu. Speváčku Evku Hájkovú a gitaristku Katku Pončákovú ste predtým mohli poznať ako duo CALLA, no dlhoročné hudobné skúsenosti spolu nabrali aj v kapele Irish Rose. V júni tohto roka sa začala spolupráca s Katkinou sestrou Saškou Ivasenkovou, mladou klaviristkou. S novým názvom si dievčatá prizvali do kapely aj mužské osadenstvo, na basgitaru hrá Maťko Bobrík a za bicie nástroje sa posadil Martin Lecho Lechman. KATE EVANS je partia so zmyslom pre humor, no spája ich aj láska k prírode. Ich piesne v slovenčine aj angličtine sú inšpirované každodenným životom.

Martin Haspra

Space

0
Počet hlasov: 43

Martin Haspra

Space

Mám 15 rokov, som z Nitry a vo svojom voľnom čase sa venujem tvorbe hudby cez rôzne hudobné softvéry. Môj najčastejší hudobný žáner sa nazýva Future Bass (odvetvie elektronickej hudby), ale zaoberám sa aj produkciou žánrov ako napr. Lofi Hip Hop, Dubstep, Color Bass ... Posielam vám ukážku jednej z mojich skladieb/trackov, verím, že vzbudí emócie, ktoré by mala.

Hills Bros

Takí, akí sme ft. La Luz

0
Počet hlasov: 31

Hills Bros

Takí, akí sme ft. La Luz

Hills Bros je rapová formácia, ktorú tvoria banskoštiavnicki raperi Wačkovec a M.O.Z.O. Sú srdcom štiavnickej rapovej kultúry. Refrén spieva La Luz, začínajúca folková speváčka pochádzajúca zo Žiaru nad Hronom. Na congá hrá Robko Onderík zo skupiny N3O. Chalani "zosamplovali" pieseň Lullaby od the Cure a dodali tomu vlastný "feeling". Spolupráca s názvom Takí, akí sme vznikla, ako inak, našim osudovým prepojením, silným priateľstvom a rovnocennou vášňou k hudbe.

Kalimagdora

Samsara

0
Počet hlasov: 28

Kalimagdora

Samsara

Hudobná skupina žijúca na lazoch v Zaježovej, ktorá vznikla ako projekt hudobníkov, sprevádzajúcich hraním naživo účastníkov v spontánnom intuitívnom tanci. Ich repertoár tvoria multižánrové world music skladby a improvizačné sety.

Audiobug

Back To The Roots

0
Počet hlasov: 24

Audiobug

Back To The Roots

Vďaka skupine Audiobug vám do uší prenikne svieži zvuk ostrej gitary, predieraný jednofarebnou basou, hladivými bicími a vtieravým popsychravým hlasom. V skladbách nájdete zmes všetkého, čo tu už raz bolo, ale predsa len aj niečo, čo ste ešte nepočuli – od alternatívneho rocku cez grunge až k post punku. V každej skladbe je niečo, čo musíte hľadať a objaviť. Od roku 2017 dokončili svoje druhé demo, aktuálne tvoria tretie. Štvorčlennej skupine z Trenčína treba prísť na chuť.

C4C

Mimo

1
Počet hlasov: 12

C4C

Mimo

C4C je kapela z Martina, ktorá vznikla ako rezolútna odpoveď na potláčanie ľudských práv, novodobé otrokárstvo, korupciu a rasizmus. Na jar v roku 2018 niektorí členovia kapiel Kali-Yuga a Unite People po spoločnom rozhovore založili kapelu Cannabis for Cannibals, alebo inak C4C. Hrajú v zložení gitara, bicie, basa a ich spevák experimentuje s trubkou. Dnes C4C fungujú v zostave obohatenej o klávesy. Po roku spoločného hrania nahrali demo album s dvanástimi pesničkami. Ich štýl by sa dal zaradiť do žánru reggae/ska, alebo ako hovoria sami, dirty reggae. Momentálne pracujú na nových skladbách, ktoré by sme chceli budúci rok aj nahrať.

SOUNDS SPEECH

Silo

0
Počet hlasov: 9

SOUNDS SPEECH

Silo

Volám sa Miroslav Kupec, moje umelecké meno je SOUNDS SPEECH a mám 32 rokov. V Demovnici ste ma už hrali, bol to pre mňa mega zážitok. Pokročil som v produkcii a tak si myslím že je na čase opäť zverejniť ďalšiu skladbu. A stále FM-ko je top v slovenských rádiách, pretože máte stále čo ponúknuť.

Michael Durbak

The Sunset

0
Počet hlasov: 7

Michael Durbak

The Sunset

Michael Durbak sa predstavil stručne: „Len mám rád hudbu. To je všetko.“

design by konkurencia