Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Heidi

The Story

3
Počet hlasov: 135

Heidi

The Story

Som Heidi a hudbe sa venujem už odmalička, pomáha mi vyjadriť emócie už 15 rokov. Najbližšie mám ku klavíru. Ako samouk som sa naučila hrať na ukulele, gitalele a gitare. Počúvanie anglicko-hovoriacich interpretov ma priviedlo k vlastnej tvorbe. Popri štúdiu na klavíri sa venujem aj štúdiu spevu. Moja prvá skladba “The Story” vznikla pred tromi rokmi. Reprezentujem sa taktiež covermi na Instagrame.

monos

ink, pt.1

0
Počet hlasov: 121

monos

ink, pt.1

Volám sa Monika Štolcová a som študentkou autorského divadla a fyzického herectva na JAMU v Brne. Od mala sa venujem spevu, a už druhý rok slam poetry. S láskou k rapu a k experimentovaniu so žánrami a druhmi som 10. októbra 2021 vydala svoje debutové ep s názvom ink.

KATE EVANS

About Us

1
Počet hlasov: 49

KATE EVANS

About Us

KATE EVANS je hudobná skupina z Košíc. Žánrovo sa pohybujú na pomedzí folku a popu. Speváčku Evku Hájkovú a gitaristku Katku Pončákovú ste predtým mohli poznať ako duo CALLA, no dlhoročné hudobné skúsenosti spolu nabrali aj v kapele Irish Rose. V júni tohto roka sa začala spolupráca s Katkinou sestrou Saškou Ivasenkovou, mladou klaviristkou. S novým názvom si dievčatá prizvali do kapely aj mužské osadenstvo, na basgitaru hrá Maťko Bobrík a za bicie nástroje sa posadil Martin Lecho Lechman. KATE EVANS je partia so zmyslom pre humor, no spája ich aj láska k prírode. Ich piesne v slovenčine aj angličtine sú inšpirované každodenným životom.

TRIŠTVRTE

Slobodný

0
Počet hlasov: 31

TRIŠTVRTE

Slobodný

Skupina TRIŠTVRTE, tri časti celku. Traja priatelia užívajúci si hudbu po svojom. Plne autorský repertoár predstavuje hudobné vnímanie sveta pohody aj nepohody. Žánrovo zasahuje rock, pop a elektronickú hudbu. Texty písané najmä v slovenčine vychádzajú zo skúseností vyzretých osobností. Do Demovnice posielame skladbu SLOBODNÝ. Nech každý počúva čo chce. Text a hudba: Igor Hudcovský, Michal Palenčár, Vlado Nagy

Kalimagdora

Samsara

0
Počet hlasov: 26

Kalimagdora

Samsara

Hudobná skupina žijúca na lazoch v Zaježovej, ktorá vznikla ako projekt hudobníkov, sprevádzajúcich hraním naživo účastníkov v spontánnom intuitívnom tanci. Ich repertoár tvoria multižánrové world music skladby a improvizačné sety.

Larkite

Kamenná

0
Počet hlasov: 25

Larkite

Kamenná

Som Oliver Šurina a posielam moju prvú vec, ktorú sa mi podarilo spraviť s pomocou mojej kamarátky Terézie Števuliakovej a ďalších skvelých ľudí. Sme spolužiaci zo strednej školy na Orave a toto je náš prvý projekt. Teraz máme 29 rokov a bývame v Bratislave, kde sme privoňali k hudobnej scéne.

Audiobug

Back To The Roots

0
Počet hlasov: 23

Audiobug

Back To The Roots

Vďaka skupine Audiobug vám do uší prenikne svieži zvuk ostrej gitary, predieraný jednofarebnou basou, hladivými bicími a vtieravým popsychravým hlasom. V skladbách nájdete zmes všetkého, čo tu už raz bolo, ale predsa len aj niečo, čo ste ešte nepočuli – od alternatívneho rocku cez grunge až k post punku. V každej skladbe je niečo, čo musíte hľadať a objaviť. Od roku 2017 dokončili svoje druhé demo, aktuálne tvoria tretie. Štvorčlennej skupine z Trenčína treba prísť na chuť.

Hills Bros

Takí, akí sme ft. La Luz

0
Počet hlasov: 19

Hills Bros

Takí, akí sme ft. La Luz

Hills Bros je rapová formácia, ktorú tvoria banskoštiavnicki raperi Wačkovec a M.O.Z.O. Sú srdcom štiavnickej rapovej kultúry. Refrén spieva La Luz, začínajúca folková speváčka pochádzajúca zo Žiaru nad Hronom. Na congá hrá Robko Onderík zo skupiny N3O. Chalani "zosamplovali" pieseň Lullaby od the Cure a dodali tomu vlastný "feeling". Spolupráca s názvom Takí, akí sme vznikla, ako inak, našim osudovým prepojením, silným priateľstvom a rovnocennou vášňou k hudbe.

Martin Haspra

Space

0
Počet hlasov: 3

Martin Haspra

Space

Mám 15 rokov, som z Nitry a vo svojom voľnom čase sa venujem tvorbe hudby cez rôzne hudobné softvéry. Môj najčastejší hudobný žáner sa nazýva Future Bass (odvetvie elektronickej hudby), ale zaoberám sa aj produkciou žánrov ako napr. Lofi Hip Hop, Dubstep, Color Bass ... Posielam vám ukážku jednej z mojich skladieb/trackov, verím, že vzbudí emócie, ktoré by mala.

Sickk

Fachcung

0
Počet hlasov: 2

Sickk

Fachcung

Mám tu pre vás ďalšiu novinku. Budem rád ak si ju vypočujete. Volám sa Jakub Poľa. Som DJ a producent a okrem vlastných klubových akcií som sa pred príchodom pandémie stihol predstaviť aj v zahraničných baroch a kluboch. Napríklad vo Vietname, Indonézii a UK, kde mali moje sety veľký úspech. Momentálne hrávam pravidelne v klube Bohéma v Bratislave, kde ľudí bavím Nu-Discom, Housom a poriadnym Groovom.

design by konkurencia