Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Dancaprio

Poď bližšie

1
Počet hlasov: 77

Dancaprio

Poď bližšie

Volám sa Daniel Kubaský, mám 21 rokov a vystupujem pod pseudonymom Dancaprio. Venujem sa rapovej hudbe už vyše dvoch rokov. Pochádzam z Popradu, no momentálne žijem v Bratislave. Hudbe som sa začal venovať počas zranení v mojej športovej kariére. Som fanúšikom rôznorodej hudby, no mojimi najväčšími vzormi sú Joyner Lucas, Post Malone a J.Cole. Dúfam, že sa bude moja hudba páčiť a prajem pekný deň/večer.

Dennica

Čarokrásne

0
Počet hlasov: 71

Dennica

Čarokrásne

Počiatky kapely Dennica siahajú do roku 2020 keď sa stretli Denisa Mackaľová (spev) a Tomáš Huszaník (gitara, produkcia). Autorkou textov je Denisa, ktorá aj spieva. hudbu zložil Tomáš. Pieseň Čarokrásne je z nášho debutového albumu V spektre. je to príbeh mladej ženy, ktorá sa cez tvár muža díva na rozpadávajúci sa svet. Práve v jeho tvári, očiach nachádza krásu "špinavého mesta" a zmysel vlastného života. Vo svojej tvorbe sa snažíme vyjadriť rôzne témy, no dá sa povedať, že ide o osobný intímny pohľad človeka na svet. Dennica hudobne vychádza hlavne zo slovenskej bigbítovej scény, netají sa však ani vplyvom rocku, jazzu, soulu či bluesu. V súčasnosti sa kapela rozšírila o ďalších členov: András Szabó (bicie), Dušan Herák (basgitara) a Igor Ruman (klávesy).

Dida

We Flow

1
Počet hlasov: 61

Dida

We Flow

Moje meno je Dida a rada by som sa zapojila do vašej súťaže so skladbou “We Flow”. Táto skladba vznikla v prešovskom štúdiu, text napísal Martin Dancák - gitarista kapely Elevenhill. “We Flow” vznikala počas karantény a ťažkého nedostatku hudobnej realizácie ako pokračovanie pripravovaného EP.

Kvet z Alokatu

Víkendový dážď

0
Počet hlasov: 36

Kvet z Alokatu

Víkendový dážď

Radi by sme sa opäť prihlásili do Demovnice so skladbou z nášho EP Fragmenty. Neisto kráčame a nechávame stopy v miestach, kde sa naše cesty pretli, len aby sme ako molekuly rozleteli k ďalšej príťažlivosti. Po každom strete ostane príjemné mrazenie, bolestná tieseň, alebo len mdlá spomienka strácajúca sa v rozmazaných postavách mimo zorného poľa. Kvet Z Alokatu zbiera tieto emócie a v piesňach sa snaží zachytiť prchavý dych života, jeho odtieňov a farieb.

Trimaj

Prečo

1
Počet hlasov: 35

Trimaj

Prečo

Sme kapela TRIMAJ (Traja Michalovia a Juraj) a vznikli sme v septembri roku 2021. Kruh sa uzavrel niekedy v decembri, keď našu ponuku na spoluprácu prijal Juraj ako spevák. Na prvú skúšku priniesol aj klávesy (o čom sme netušili) a tak sme sa rozrástli nielen o speváka, ale aj o klávesáka. Venujeme sa vlastnej tvorbe v oblasti rockového žánru, kde sem-tam zabrodíme v riekach punku či metalu. V skratke je to “rock pre masy”. V lete sme vydali náš prvý videoklip, ktorý mal po siedmych dňoch od zverejnenia 1.000 videní a naďalej rastú. Na základe toho už aj dostávame ponuky na verejné vystúpenia, no zatiaľ nemáme dostatok repertoáru, usilovne však na ňom pracujeme a na budúci rok už budeme mať čo ponúknuť.

Džem na3

Výroba

0
Počet hlasov: 32

Džem na3

Výroba

Sme kapela Džem na3, robíme autorskú hudbu s textami v slovenčine. Vlani ste nám zahrali pieseň Kino, za čo sme veľmi vďační, keďže aj na základe toho, že bola pieseň odohraná v Demovnici, sme našli bubeníka. O to viac, že práve cez tohto bubeníka sa k nám neskôr pridala aj skvelá speváčka. Aktuálne sme teda päťčlenná kapela, tvoríme, hráme a máme z toho veľkú radosť. Pripravili sme nové demo-skladby a dovoľujeme si jednu z nich zaslať.

Limits of Absurdity

Story Ruin Me Now

0
Počet hlasov: 22

Limits of Absurdity

Story Ruin Me Now

Sme bratislavská kapela Limits of Absurdity. Zmes piatich ľudí s rozdielnym hudobným vkusom, ale rovnakou vášňou. Hudba, ktorú tvoríme, je väčšinou žánrovo neuchopiteľná, no určite je to rock. Pre niekoho alternatívny, pre niekoho hard, pre ďalšieho pop. Vznikli sme v roku 2018, prvé koncerty prišli o rok neskôr a časom aj tri single. Pieseň Story Ruin Me Now je zatiaľ posledným z nich a je vonku od decembra. Je to jeden zo songov, ktorý sme zložili už po dlhšom čase spolu a na koncertoch ho momentálne hrávame v doprovode akustickej gitary. Dúfame, že sa vám bude páčiť a v roku 2022 si ho vypočujete aj naživo. Počúvajte a bavte sa!

MYOR

Nightmares

1
Počet hlasov: 18

MYOR

Nightmares

Som zo Žiliny, hudbu robím najmä pre potešenie. Hrám na gitare, ale veľmi ma baví aj kombinovanie živých nástrojov s elektronickou hudbou, produkovanie a tvorba komplet songov, vrátane textov, aranžovania spevu a harmónií.

DASA

Dreaming

0
Počet hlasov: 4

DASA

Dreaming

DASA je slovenská interpretka pôsobiaca v Londýne. V minulosti bola súčasťou rôznych hudobných projektov, ako napríklad indie kapely Funeral for Bird a Londýnskej interpretky IMOGEN. V súčasnosti si buduje svoje meno ako sólová interpretka. DASA berie mnoho svojej inšpirácie zo slovenskej folklórnej harmónie a taktiež od renomovaných umelcov ako sú Björk, Perfume Genius alebo Imogen Heap. Jej cieľom je vo svojej tvorbe tieto dva svety spojiť. Jej debutové EP vyjde koncom novembra.

Mário Gajarský

Loss Anger And Vanity

0
Počet hlasov: 2

Mário Gajarský

Loss Anger And Vanity

Moje meno je Mário Gajarský. Som trnavský hudobník, skladateľ, inštrumentalista, producent, ktorý tvorí vlastnú muziku. Pieseň Loss Anger And Vanity je singel k pripravovanému sólového albumu. V tejto piesne som si nahral, napísal a zmixoval všetko sám v štúdiu Bunker. Myšlienka piesne je v skratke o tom, že ak zvíťazíme nad vlastnou nenávisťou, hnevom a márnivosťou, zvíťazíme nad celým svetom. Keď budeme chcieť.

design by konkurencia