Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Andersons

Sním s ním

1
Počet hlasov: 65

Andersons

Sním s ním

Naša kapela Andersons funguje v súčasnej päťčlennej zostave od roku 2019. Každý z nás má skúsenosti z viacerých hudobných projektov z minulosti. Naplno sme sa však sústredili práve na Andersons. Počas týchto štyroch rokov sme vytvorili viacero vlastných piesní. Venujeme sa primárne alt-popovej tvorbe a autorské skladby spievame v slovenčine. Prvú trojicu skladieb sme nahrali počas roku 2023 a v júli sme ich odprezentovali verejnosti aj na streamovacích platformách vo vlastnej réžií. Máme za sebou niekoľko koncertov na lokálnych klubových podujatiach v Skalici a okolí odkiaľ aj pochádzame. Zahrali sme si napríklad v klube Orlovňa, ale aj na nedávnom festivale Fest Maringota. V súčasnosti pracujeme na ďalších piesňach.

Till I Get Home

Po kúskoch

0
Počet hlasov: 45

Till I Get Home

Po kúskoch

Kapela Till I Get Home (TIGH) je projekt troch chalanov: Samuel Červeňanský, Dávid Valovič a Pavol Valovič. Oficiálne sme vznikli v roku 2019 a do hudobného sveta vstúpili debutovou autorskou piesňou "Otec, Hory a Ja”. TIGH spája elektronické zvukové prvky so zvukom akustických nástrojov. Inklinujeme k elektronickej hudbe s jemnými nádychmi dream a indie rocku. V decembri 2022 bol oficiálne vydaný náš debutový album HORY, ktorý predstavuje zbierku našej doterajšej tvorby (13 piesní) doplnenú o 6 novších skladieb. Pieseň Po kúskoch rozoberá strach človeka z ticha. Téma albumu spája všetky piesne do jednej veľkej zbierky, do pohoria, ktoré zdolávame.

The Gambit

Gasp

0
Počet hlasov: 40

The Gambit

Gasp

Sme päť-členná kapela The Gambit z Bratislavy. Pohybujeme sa v žánri alternatívny rock s prvkami grunge a hard rock s anglickými textami. Sme tri baby a dvaja chalani vo veku od 16 do 19 rokov a máme za sebou už zopár vystúpení, na ktorých sa diváci vedia zabaviť. Naším cieľom je osloviť čo najväčšiu skupinu ľudí rôznej vekovej kategórie a vyvolať v nich emócie a priniesť poslucháčom poriadny zážitok z našej hudby, do ktorej dávame všetci piati kúsok seba. 1.6. sme vydali svoj debutový album, ktorý sa dá vypočuť na všetkých streamovacích platformách.

Brunivua

Sunset Girl

0
Počet hlasov: 32

Brunivua

Sunset Girl

Volám sa Bruno, mám 16, pochádzam z Nitry a svoju hudbu komponujem od piatich rokov. Moja tvorba sa orientuje na Drum&Bass, Breakcore, House a niekedy aj Ambient. Svoju hudbu robím podľa nálady, akú v tom momente mám a snažím sa, aby som ju opísal čo najlepšie. Toto je moja posledná vec a verím že sa vám bude páčiť.

The Shaldos

Týpek

2
Počet hlasov: 32

The Shaldos

Týpek

Kapelu The Shaldos tvoria spolu s pesničkárom Šaldom jeho dobrí parťáci zo záhoráckej nezávislej scény Suproš, Škuban a Čudo. Žánrovo hrajú čo sa im páči a tak v ich hudbe môžete zachytiť grunge, reggae, indie alebo gothic rock. Momentálne sa bavia svojpomocným nahrávaním demáčov ktoré nechávajú dozrieť na všetkých streamovacích platformách.

Martin Bórik

Underscored

0
Počet hlasov: 31

Martin Bórik

Underscored

Volám sa Martin Bórik, som z Košíc a tvorbe elektronickej hudby v domácom prostredí sa venujem už asi 20 rokov. Pracujem v IT, takže som sa hudbou nikdy nepotreboval živiť a preto môžem tvoriť z čistej radosti. Na vlastné náklady som si pred rokmi vydal dva tematické albumy a jedno-skladbové EP, tie sa však štýlovo pohybovali medzi art-rockom a syntetickým ambientom. Teraz sa na staré kolená zabávam tým, že sa vrhám do štýlov, ktoré som si chcel vždy skúsiť... už len nájsť vydavateľa, ktorý by to chcel skúsiť so mnou.

Fátum

Mal by som byť

0
Počet hlasov: 31

Fátum

Mal by som byť

Čaute, hovorím si Fátum. Som z Bardejova, aj keď už dlhší čas fungujem v Košiciach. Hudbu robím už zopár rokov. Kvôli práci ale dlho nebola prioritou. Všetko sa to zmenilo s príchodom pandémie a lockdown-om. Track “Mal by som byť” vznikol práve počas pandémie. Má byť odpoveďou na očakávania okolia od jedinca, ako by sa mal správať a čo by mal robiť.

Majo Polyak & Radmila Svensson

In Flames

1
Počet hlasov: 28

Majo Polyak & Radmila Svensson

In Flames

Sme slovensko-švédska dvojica produkujúca elektronickú hudbu. V tejto skladbe sme sa snažili skombinovať náš typický potemnelý sound s popovou hudobnou výstavbou. Strohé spevy v intre a slohách striedajú melodické refrény.

Milan Gaľa

Summer

0
Počet hlasov: 26

Milan Gaľa

Summer

Pesnička "Summer" vznikla začiatkom tohto leta, vďaka štúdiu Video Cam Design Bardejov. Za súčasnú podobu piesne, hudobné aranžmá a klávesové nástroje ďakujeme Pavlovi Pilipovi, majiteľovi štúdia. Autor piesne Milan Gaľa spieva a hrá na klarinet. Za sprievodný spev vďačíme Helenke Fričovej. Naša pesnička "Summer" neoplýva množstvom textu, ktorý je navyše z polovice anglický, nie je až tak presná, ale o to viac sa snaží byť zábavná a úsmevná.

Velvet Revolution

zeroFOUR

1
Počet hlasov: 9
design by konkurencia