O projekte Demovnica

Demovnica_FM hľadá novú slovenskú hudbu

Demovnica_FM je webový rebríček nahrávok slovenských autorov, ktorí zatiaľ nemajú oficiálne vydaný album. Svojím uchom a klikom rozhodnete práve vy, koho považujete za talentovaného a kto bude mať šancu zaznieť aj vo vysielaní Rádia_FM.

Tí najúspešnejší interpreti odohrajú svoj prvý profesionálny koncert na Go 2 Stage v bratislavskom Randali (prvý sa koná už 30. mája).


Každé súťažné kolo pozostáva z 10 nahrávok. Bude len na vás, koho posuniete svojim hlasom ďalej.

Ako hlasovať

Hlasovanie aktuálneho kola hitparády uzavrieme vždy v nedeľu o 19:00. Najúspešnejšia nahrávka z desiatky opúšťa Demovnicu_FM a automaticky poputuje do slovensko - českého rebríčka, stane sa teda novinkou v Osmičke Rádia_FM. To je cesta do nášho vysielania.

Demovnica_FM sa okrem najúspešnejšej skladby každý týždeň rozlúči aj s tromi nahrávkami s najnižším počtom hlasov. Tým pádom do hitparády nastupujú ako náhrada štyri nové demá, za ktoré budete môcť hlasovať v rámci desiatky interpretov už v nabližšom kole. Nové kolo bude pritom štartovať vždy v pondelok o 16:00.

Odkaz pre kapely: Prijímanie nahrávok stále pokračuje. Ak máte pocit, že za niečo stojíte, spĺňate podmienky a veríte, že by sme o vás mali vedieť, dlho neváhajte a pošlite nám svoju hudbu. Na žánri nezáleží.

1. najlepšia cesta je cez Soundcloud Dropbox (registrácia je veľmi jednoduchá)

Uploadni hudbu

2. hudbu môžete poslať emailom na demovnica@radiofm.sk (limit je 7MB na jeden mail).Pripojte desať viet o tom, kto ste, dve reprezentatívne fotografie a telefonický kontakt na seba. Vydarené hudobné počiny zaradíme do hitparády, najlepší z vás sa ocitnú na Go 2 Stage v Randali. Víťaz z Demovnice automaticky poputuje aj do súťaže Fatt Kools, vďaka ktorej bude môcť víťazná kapela nahrať album v profesionálnom nahrávacom štúdiu. Podrobnosti sa dozviete včas.

design by konkurencia