Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

IAmNot

Tell me the Reason

0
Počet hlasov: 226

IAmNot

Tell me the Reason

Sofia je mladá producentka z Bratislavy, ktorá rozbieha svoj vlastný elektro/tanečný projekt s názvom IAmNot. Práve pracuje na skladbách na svoj debutový album. V blízkej dobe zverejní aj videoklip na druhý singel, o ktorého réžiu sa postaral Simon Seris, ktorý točil klipy grimeovým rapperom ako napríklad Smack alebo Gleb, poprípade známej slovenskej kapele Korben Dallas. Žánrovo vychádza z tanečného UK elektra 90. rokov, ktorý má v krvi od mala, a ktorý miluje.

Waake & Matúš Sumbal

Come Down

0
Počet hlasov: 138

Waake & Matúš Sumbal

Come Down

Michal Šimek pôsobí pod menom Waake necelé dva roky, počas ktorých odohral zopár úvodných koncertov. Jeho tvorba je prevažne zameraná na skladby žánru indie pop a alternative rnb. Vo svojich skladbách sa venuje spevu, produkcii a hre na gitare. Do piesní sa snaží vkladať jednoduché vintage nástroje a zvuky v kombinácií s harmonickými vokálmi. K jeho úplne prvému projektu patrí debutový singel s názvom Come Down, ktorý zložil v spolupráci s Matúšom Sumbalom.

BELLCANTO

Čas hrá proti nám

0
Počet hlasov: 88

BELLCANTO

Čas hrá proti nám

Bratislavskú skupinu BELLCANTO založil gitarista a spevák Martin Domáň Bellcanto (ex-Fresh Carnations, ex-Rain) s bubeníkom Petrom Stankom (ex-Rain), s ktorým už vo viacerých skupinách hrával. Hrajú priamočiary indie rock'n'roll & alternative pop. Neskôr do kapely pribudol basák Michal Vorčák a klávesák Michal Ondroš. V týchto dňoch púšťajú medzi ľudí svoj nový singel Čas hrá medzi nás.

KubJa

Futurama

0
Počet hlasov: 44

KubJa

Futurama

Jakub Kurek pochádza z Oravy a momentálne študuje Masmediálnu komunikáciu na FMK UCM v Trnave. Umeleckej tvorbe sa venuje od svojich 15-tich rokov. Najskôr išlo len o básničky, rýmovačky a rokmi sa pretransformovali do podoby pesničiek. V súčasnosti má nahratých desiatky demoverzií svojich skladieb a dva z nich si môžete vypočuť aj na jeho YouTube kanáli KubJa MUSIC. Jeho cieľom je dostať svoju hudbu k širšiemu publiku a neustále sa posúvať nielen v hudbe, ale aj všestrannom sebarozvoji.

Everglade

Confusion

1
Počet hlasov: 37

Everglade

Confusion

Vznik kapely sa datuje na rok 2015. Jej tvorba stojí pevnými nohami na hard-rockovom základe, je však „líznutá“ alternatívou a práve toto spojenie jej dáva nezameniteľný punc. Chlapci milujú svojich fanúšikov a preto ich debutový album, ktorý vyšiel v auguste tohto roku, je v digitálnej forme dostupný úplne grátis. Skladba Confusion je prvým spoločným dielom tohto qarteta a zároveň prvá v na albume. Obsadenie Everglade tvorí spevák Maťo Melichar, na gitare hrá Lukáš „Laky“ Villem, basu ovláda Maťo „Kuzmič“ Šúchal a na bicie búcha Marcel Sucháň.

Parketový lev

Ďalej

0
Počet hlasov: 36

Parketový lev

Ďalej

Parketový Lev je nová rock'n'rollová kapela založená postavami bratislavského undergroundu, bratmi Jánom a Jakubom Hrčkovými (Kaktus, Ramones Bratislava, Sveťo Korbeľ & Personál) postavená na základoch ich akustického projektu Bratia Hrčkovci. Kapelu doplnili ostrieľaní hráči na bicie Alex Oplt a na basu Dafy (Dafy & The Rafters).

Agi Hlavenková

Vesmír

0
Počet hlasov: 31

Agi Hlavenková

Vesmír

Agi Hlavenková je 21-ročná speváčka pochádzajúca z Malaciek, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala najmä súťažou Česko Slovensko má Talent, ktorej sa zúčastnila v roku 2018. Odmalička sa venuje spevu a od tínedžerských rokov aj skladaniu piesní. Od školských vystúpení, cez jednorazové akcie a spontánne jamky sa dostala až k založeniu svojej vlastnej kapely, ktorá teraz funguje niečo málo cez rok. Jej členmi sú basgitarista Jakub Kolesár, klávesák Damian Szabó a bubeníčka Martina Čulíková. Repertoár kapely tvoria slovenské aj anglické autorské piesne Agi doplnené sviežimi covermi. Žánrovo sú skladby inšpirované najmä modernou populárnou hudbou, soulom a jazzom, no dajú sa v nich nájsť aj prvky iných žánrov. Presne takouto kombináciou je aj Agin prvý singel Vesmír, ktorý vydala len prednedávnom.

Polar Mango

Break Out

0
Počet hlasov: 13

Polar Mango

Break Out

Polar Mango je dvojica hudobníkov a producentov zo Žiliny, ktorí kombinujú živé nástroje s elektronikou. Vo svojej tvorbe sú autormi textov, melódií, harmónií, kompozície aj aranžmánu.

Vanesa Jam

Jeseň

1
Počet hlasov: 11

Vanesa Jam

Jeseň

Vanesa Jambrozyová sa venuje nielen divadlu, ale aj hudbe, ktorej by postupne chcela vyčleniť viac svojho času. Do Demovnice Rádia_FM sa zapojila tematickou skladbou Jeseň.

Andy CJ

Nová Kapitola

1
Počet hlasov: 6

Andy CJ

Nová Kapitola

Andy CJ je 24-ročný hudobný producent, klavirista a spevák. Hudbe sa aktívne venuje od siedmych rokov, kedy začal chodiť na klavír. Absolvoval základnú umeleckú školu. Hral v rôznych kapelách na klávesoch a hudbu začal tvoriť, keď mal 15 rokov. Rád experimentuje a produkuje rôzne žánre hudby ako napr. house, hip-hop, trap, drum and bass či rock. Taktiež rád spieva, jeho texty sú v slovenčine a angličtine.

design by konkurencia