Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Hills Bros

Takí, akí sme ft. La Luz

0
Počet hlasov: 75

Hills Bros

Takí, akí sme ft. La Luz

Hills Bros je rapová formácia, ktorú tvoria banskoštiavnicki raperi Wačkovec a M.O.Z.O. Sú srdcom štiavnickej rapovej kultúry. Refrén spieva La Luz, začínajúca folková speváčka pochádzajúca zo Žiaru nad Hronom. Na congá hrá Robko Onderík zo skupiny N3O. Chalani "zosamplovali" pieseň Lullaby od the Cure a dodali tomu vlastný "feeling". Spolupráca s názvom Takí, akí sme vznikla, ako inak, našim osudovým prepojením, silným priateľstvom a rovnocennou vášňou k hudbe.

Kalimagdora

Samsara

2
Počet hlasov: 48

Kalimagdora

Samsara

Hudobná skupina žijúca na lazoch v Zaježovej, ktorá vznikla ako projekt hudobníkov, sprevádzajúcich hraním naživo účastníkov v spontánnom intuitívnom tanci. Ich repertoár tvoria multižánrové world music skladby a improvizačné sety.

NUEBO

Duchoprázdno

0
Počet hlasov: 46

NUEBO

Duchoprázdno

DRUHÁ ŠANCA Dvojica z malého mestečka, ktorú stále baví takto tvoriť. Ich nová skladba má názov Duchoprázdno.

Peter Kulich

Lone Wolf

0
Počet hlasov: 44

Peter Kulich

Lone Wolf

Ďalšia šanca Lingvista a človek, ktorého veľkou vášňou je tiež hudba. Okrem spevu a hrania sa venuje tiež tvoreniu vlastnej hudby, ktorá by sa dala charakterizovať ako art - pop rock. Vystupuje pod vlastným menom ako aj pseudonymom Pete Beanie. Okrem spievania v rôznych zoskupeniach a kapelách ako alt. rocková kapela Best Zeroes, akustické duá Peter a Dávid, P&P, či pôsobenie v ŽMZ Omnia a vystupovaniu s orchestrom Ad Hoc Orchestra aj pri príležitosti Malý Tulák sa momentálne venuje sólo tvorbe pod vlastným menom s autorskými piesňami. Nedávno tiež vydal debutový videoklip k vlastnej piesni Lone Wolf.

Martin Harangozó

Môcť

3
Počet hlasov: 40

Martin Harangozó

Môcť

Martina Harangozóa všetci prezývajú Kazo. Má 28 rokov a pochádza z Novej Dubnice. Hudbe sa venuje od svojich šestnástich rokov. Ovláda hru na bicie nástroje, ale najviac sa venuje gitare a spevu. Hneď po skončení strednej školy vyletel do sveta lebo ho lákalo vyskúšať ten život vonku. Ovláda plynule nemecký a taliansky jazyk. Momentálne žije v Rakúsku, konkrétne vo Viedni. Na Slovensko jazdí ale veľmi často a je to hlavne kvôli hudbe. Dúfa, že vás jeho song zaujme.

DJ Sickk

People Working

0
Počet hlasov: 40

DJ Sickk

People Working

Jakub Poľa je DJ a producent a okrem vlastných klubových akcií sa pred príchodom pandémie stihol predstaviť aj v zahraničných baroch a kluboch, ako napríklad vo Vietname, Indonézii a UK, kde mali jeho sety veľký úspech. Momentálne hráva pravidelne v klube Bohéma v Bratislave, kde ľudí baví Nu-Discom, Housom a poriadnym Groovom. Rád sa podelí o track "People Working", ktorý ma špecifický štýl.

KMC

Mestský pustovník

2
Počet hlasov: 37

KMC

Mestský pustovník

Má 27 rokov, pochádza z Prešova, žije 8 rokov v Kodani, kde organizuje events, hrá a nahráva, pracuje - napríklad aj v rádiu, kde má svoju hudobnú reláciu, do ktorej si pozýva hudobníkov z Kodane. Svoju hudbu, ktorá je prevažne v Angličtine, hoc Mestský pustovník je po slovensky - zakladá na vnemoch mesta, v jej piesňach sa objavuje často voda ako metafora očisty. Producentom jej hudby je Davis Kapusi, ktorý urobil remix tejto piesne.

MÖRE

Búrka

1
Počet hlasov: 37

MÖRE

Búrka

Sme kapela MÖRE ( Wilo - gitara, spev, Adam - bubny, Radix- basa) pôvodom zo Stropkova, momentálne všetci žijúci na západe Slovenska. Nedávno sme nahrali Demo s názvom "11 piesní z psychickej tiesni" v štúdiu PULP v Bratislave. Tento song bol napísaný a stvorený niekedy pred 7 rokmi.

Človečina

Muchy

0
Počet hlasov: 26

Človečina

Muchy

Som človek, jeden z vás, súčasť más, vytlačený z tuby zubných pást, čo v žiari neónu narovnanej krivky, vyzlieka nekonečné prázdne chvíľky a vo svete snov privretých dvier a viečok, sa vyparí ako svetlo vyhorených sviečok.

Žán Valžán

Prečo tak pozde krásna pani

2
Počet hlasov: 11

Žán Valžán

Prečo tak pozde krásna pani

Druhá šanca... Žán Valžán už raz v Demovnici úspešne súťažil so skladbou "Bazálne gangliá". Mal veľmi pozitívnu spätnú väzbu, najmä po rozhovore vo vysielaní Rádia_FM. Žán Valžán má rád nostalgiu. Staré veci mixnuté slovenským prostredím, a taktiež rád prepája zdanlivo nespojiteľné. Skladbu, ktorú sa rozhodol prihlásiť je skladba "Prečo tak pozde krásna pani" preslávená legendárnym Františkom Krištofom Veselým. Žán Valžán jej však dáva nostalgický lofi hiphopový nádych.

design by konkurencia