Máš iba jeden hlas pre jednu skladbu. Dobre si to rozmysli.

Hills Bros

Takí, akí sme ft. La Luz

0
Počet hlasov: 86

Hills Bros

Takí, akí sme ft. La Luz

Hills Bros je rapová formácia, ktorú tvoria banskoštiavnicki raperi Wačkovec a M.O.Z.O. Sú srdcom štiavnickej rapovej kultúry. Refrén spieva La Luz, začínajúca folková speváčka pochádzajúca zo Žiaru nad Hronom. Na congá hrá Robko Onderík zo skupiny N3O. Chalani "zosamplovali" pieseň Lullaby od the Cure a dodali tomu vlastný "feeling". Spolupráca s názvom Takí, akí sme vznikla, ako inak, našim osudovým prepojením, silným priateľstvom a rovnocennou vášňou k hudbe.

C4C

Mimo

1
Počet hlasov: 80

C4C

Mimo

C4C je kapela z Martina, ktorá vznikla ako rezolútna odpoveď na potláčanie ľudských práv, novodobé otrokárstvo, korupciu a rasizmus. Na jar v roku 2018 niektorí členovia kapiel Kali-Yuga a Unite People po spoločnom rozhovore založili kapelu Cannabis for Cannibals, alebo inak C4C. Hrajú v zložení gitara, bicie, basa a ich spevák experimentuje s trubkou. Dnes C4C fungujú v zostave obohatenej o klávesy. Po roku spoločného hrania nahrali demo album s dvanástimi pesničkami. Ich štýl by sa dal zaradiť do žánru reggae/ska, alebo ako hovoria sami, dirty reggae. Momentálne pracujú na nových skladbách, ktoré by sme chceli budúci rok aj nahrať.

OKSYI

Who's in da shack?!

0
Počet hlasov: 49

OKSYI

Who's in da shack?!

Oxana Gogoľ sa ako muzikantka už približne 11 rokov prezentuje pod menom OKSYI. Pôvodom je Ukrajinka, no vyrastala na Slovensku a raz sa už v Demovnici objavila. Pieseň Who's in the Shack je prvým singlom z jej prvého albumu Existentialis.

Michael Durbak

The Sunset

0
Počet hlasov: 38

Michael Durbak

The Sunset

Michael Durbak sa predstavil stručne: „Len mám rád hudbu. To je všetko.“

Audiobug

Back To The Roots

0
Počet hlasov: 29

Audiobug

Back To The Roots

Vďaka skupine Audiobug vám do uší prenikne svieži zvuk ostrej gitary, predieraný jednofarebnou basou, hladivými bicími a vtieravým popsychravým hlasom. V skladbách nájdete zmes všetkého, čo tu už raz bolo, ale predsa len aj niečo, čo ste ešte nepočuli – od alternatívneho rocku cez grunge až k post punku. V každej skladbe je niečo, čo musíte hľadať a objaviť. Od roku 2017 dokončili svoje druhé demo, aktuálne tvoria tretie. Štvorčlennej skupine z Trenčína treba prísť na chuť.

Kalimagdora

Samsara

0
Počet hlasov: 25

Kalimagdora

Samsara

Hudobná skupina žijúca na lazoch v Zaježovej, ktorá vznikla ako projekt hudobníkov, sprevádzajúcich hraním naživo účastníkov v spontánnom intuitívnom tanci. Ich repertoár tvoria multižánrové world music skladby a improvizačné sety.

Peter Kulich

Lone Wolf

0
Počet hlasov: 19

Peter Kulich

Lone Wolf

DRUHÁ ŠANCA. Lingvista a človek, ktorého veľkou vášňou je tiež hudba. Okrem spevu a hrania sa venuje tiež tvoreniu vlastnej hudby, ktorá by sa dala charakterizovať ako art - pop rock. Vystupuje pod vlastným menom ako aj pseudonymom Pete Beanie. Okrem spievania v rôznych zoskupeniach a kapelách ako alt. rocková kapela Best Zeroes, akustické duá Peter a Dávid, P&P, či pôsobenie v ŽMZ Omnia a vystupovaniu s orchestrom Ad Hoc Orchestra aj pri príležitosti Malý Tulák sa momentálne venuje sólo tvorbe pod vlastným menom s autorskými piesňami. Nedávno tiež vydal debutový videoklip k vlastnej piesni Lone Wolf.

KMC

Mestský pustovník

0
Počet hlasov: 15

KMC

Mestský pustovník

Má 27 rokov, pochádza z Prešova, žije 8 rokov v Kodani, kde organizuje events, hrá a nahráva, pracuje - napríklad aj v rádiu, kde má svoju hudobnú reláciu, do ktorej si pozýva hudobníkov z Kodane. Svoju hudbu, ktorá je prevažne v Angličtine, hoc Mestský pustovník je po slovensky - zakladá na vnemoch mesta, v jej piesňach sa objavuje často voda ako metafora očisty. Producentom jej hudby je Davis Kapusi, ktorý urobil remix tejto piesne.

Martin Harangozó

Môcť

0
Počet hlasov: 15

Martin Harangozó

Môcť

Martina Harangozóa všetci prezývajú Kazo. Má 28 rokov a pochádza z Novej Dubnice. Hudbe sa venuje od svojich šestnástich rokov. Ovláda hru na bicie nástroje, ale najviac sa venuje gitare a spevu. Hneď po skončení strednej školy vyletel do sveta lebo ho lákalo vyskúšať ten život vonku. Ovláda plynule nemecký a taliansky jazyk. Momentálne žije v Rakúsku, konkrétne vo Viedni. Na Slovensko jazdí ale veľmi často a je to hlavne kvôli hudbe. Dúfa, že vás jeho song zaujme.

Peter Borland

Electronic Love

0
Počet hlasov: 14

Peter Borland

Electronic Love

Peter Borland pochádza z Bratislavy a hudbu tvorí už asi 15 rokov. Má rád rôzne žánre, od elektroniky cez synth-pop až po rock, metal či orchestrálnu hudbu. Skladba Electronic Love je podľa neho samého tuctová tancovačka, ktorá by mohla osloviť širšie publikum, najmä oproti jeho poslednej, podstatne komornejšej skladbe When The World Ends.

design by konkurencia